Pred rokom si niečo také určite ani nevedela predstaviť. Obľúbená speváčka Dominika Mirgová má za sebou náročné obdobie, za ktorým už dala oficiálnu bodku. Známa kráska je rozvedená.

Na začiatku tohto roku sa Dominika Mirgová spolu s celým Slovenskom dozvedela o manželovej nevere. Vzťah s Petrom tak po detiach rokoch, počas ktorých spolu osem rokov vychovávali synčeka Peťka, prišiel do svojho konca.

Domča sa netajila tým, že ostala zranená a so zlomeným srdcom. Len v nedeľu jej dokonca vyšla nová dojímavá balada Broken Heart, v ktorej sa vyliala zo svojich emócií. O tom, či sa ale s Petrom dohadovali na rozvode, sa nikdy nevyjadrovala. Až doteraz.

Podľa informácií Nového Času začala Dominika riešiť rozvod už krátko po rozchode. Ťahalo sa to však niekoľko mesiacov, pričom pred pár dňami mal prísť definitívny koniec už aj na papieri.

„Bohužiaľ, dospeli sme do bodu, keď sme museli urobiť tento krok aj z viacerých dôvodov. Ale stále tu pevne stojíme a budeme sa snažiť byť tí najlepší rodičia pre nášho Peťka,“ uviedla pre Nový Čas populárna mamička.

dominika mirgová

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial