Dominik Porubský prišiel na Farmu ako panic, no zdá sa, že napokon nebude také neviniatko, ako sa tvári. Okrem toho, že si užil s Mišou Štefánikovou, obzerá sa aj po Daniele Urbanovej. Doma ho ale podľa romantického listu očakáva záhadná kamarátka Petra…

Dominik pôsobí od začiatku svojho pobytu na statku ako nevinný mladý muž, ktorý doposiaľ veľa skúseností so ženami nemal, o čom svedčil aj fakt, že bol ešte donedávna panic. To sa ale zmenilo hneď po pár dňoch na Farme, kedy sa intímne zblížil s mamičkou Mišou. Ich vzťah ale rovnako rýchlo ochladol a teraz sa mladík obzerá po mladej Daniele.

Jeho bezstarostný život ale narušilo šokujúce odhalenie Miši, ktorá tvrdí, že je tehotná. Zaskočený mladík bol z novinky v poriadnom šoku a psychicky svoje možné otcovstvo nenesie najlepšie. To, ako sa napokon nepríjemná situácia vyvinie, sa zrejme ukáže až vonku, kde prichádzajú do úvahy aj testy otcovstva.

Na Dominika si ale zjavne robí zálusk aj istá Petra, ktorá má pochádzať podľa slov mladého muža rovnako z Trenčianskej Teplej. Dvojica sa pravidelne stretáva na rovnakej farme, kde sa starajú o zvieratá. Dominik zatiaľ slečnu považuje za kamarátku, no prezradil, že po nej hádže očkom: „Je to kamarátka, ktorú som dlhšiu dobu spracúval. Uvidíme, možno po Farme niečo bude, ale tak necháme sa prekvapiť,“ zahmlieva. Čiernovláska sa na svojom profile netají láskou ku koňom, ako aj náklonnosťou k Dominikovi, ktorému pod fotku zavesila srdiečkový lajk. Naruší nakoniec plány Michaely so spoločným dieťaťom?

Petra sa netají náklonnosťou k Dominikovi
Naruší čiernovláska plány Michaely so spoločným dieťaťom?

Zdroj: Facebook | Foto: YouTube, Facebook