Vianoce si plnými dúškami užívajú aj slovenské celebrity a inak tomu nie je aj ani u snúbencov „Rytmusovcov“. Raper totiž pred pár hodinami zverejnil video, v ktorom si Jasmina na prst nastokla poriadny šuter!

Najkrajšie sviatky roka si užíva celé Slovensko a výnimkou nie sú ani slovenské celebrity. Darčeky si už určite rozbalila aj Jasmina a Rytmus, ktorí sa okrem toho tento rok zasnúbili a zakúpili si hniezdočko lásky na západe Slovenska.

Na sociálnej sieti sa ale ešte krátko pred Vianocami stihli pochváliť s čímsi, čo sa zrejme neskôr objavilo pod stromčekom. Kým Jasmina ukázala, že Rytmus si už „vyčmuchal“ svoj darček v podobe motoristickej hračky na diaľkové ovládanie, moderátorka zrejme dostala poriadny šperk.

V Rytmusovom videu má totiž na ruke poriadny šuter počas toho, ako si dvojica prezerá tovar v klenotníctve. Hoci nevedno, či išlo naozaj o vianočný dar pre Jasminu, už teraz s určitosťou vieme, že raper svojej láske zakúpi určite niečo veľkolepé a neodradí ho ani fakt, že česká veštica nemá pre zamilovanú dvojicu dobré správy o budúcnosti.

Rytmus už stihol „vyčmuchať“ svoj darček
Dostala Jasmina tento obrovský šuter?

Zdroj │ Foto: Instagram