Exhviezdička markizáckej reality šou Farma 12 prekvapila krátko po rozchode so svojim kolegom novým vzťahom. Ten napokon trvá dodnes, pričom šťastná dvojica onedlho privíta na svet svoje prvé spoločné dieťatko. A krásna farmárka už vie, či nosí pod srdcom chlapca alebo dievčatko.

Sára Adamčíková tvorila v reality šou Farma 12 nerozlučný pár s Erikom Zahorjanom, s ktorým sa krátko po vypnutí kamier rozišli. V apríli 2021 napokon brunetka priznala, že má po svojom boku nového partnera, kým z dvojice sa už onedlho stane rodinka. Fitness trénerka sa postupom času krásne zaguľacuje a ako priznala, nedávno podstúpila 3D vyšetrenie, vďaka ktorému sa dozvedela, či sa jej narodí chlapec alebo dievčatko.

So svojimi fanúšikmi sa následne podelila so svojou najúprimnejšou fotografiou, o ktorej povedala, že práve ona znázorňuje jedinečné momenty, ktoré sú skutočným životom. “V živote nás stretnú lekcie, o ktorých sa nám ani nesnívalo. Sú to presne tie momenty, kedy ste na dne a neviete ako ďalej. Myslíte si, že sa Vám pomaly rúti celý svet a všetko sa náhle obráti na zlé. No až časom si uvedomíme, že to zlé je na niečo dobré. Ten čas, ale musí prejsť. Musí prejsť uzdravenie, musia sa zahojiť rany, až potom sa človek dokáže pozrieť na situáciu inými očami,” prihovára sa svojim sledovateľom.

Následne ich vyzýva, aby sa nebáli vyťažiť z každej životnej lekcie maximum, nakoľko aj z chýb sa dá rásť ďalej. “Som presvedčená, že ak konáme v čistote a láske, náš život je nádherným projektom,” hovorí Sára a dodáva: “Nech sa nachádzate v akejkoľvek ťažkej situácii, pripomínajte si jedno: Životným poslaním každého človeka je BYŤ ŠŤASTNÝ.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/sarik_adamcikova