Babyboom v slovenskom šoubiznise neutícha, pričom o svoje malé tajomstvo sa podelila aj ďalšia exfarmárka. Je tomu len zopár dní, čo na svet priviedla svoje prvé dieťatko Karin Dvořáková, pričom pod srdcom nosí vytúžené bábätko aj jej kolegyňa z dvanástej série reality šou Farma.

Sára Adamčíková, ktorú verejnosť spoznala vďaka markizáckej šou Farma, kedy vyhrala Xénia Gregušová, zažíva najkrajšie chvíle života. Ako priznala na sociálnej sieti, v posledný deň starého roka si úprimne želala, aby jej bola dopriata rodina, pričom hneď na druhý deň mala obrovské nutkanie urobiť si tehotenský test.

“Niečo som cítila, bolo to silné, silnejšie ako myšlienky. To volanie išlo zo srdca. A stalo sa to, moje modlitby boli vyslyšané, a tak rýchlo, až som tomu nedokázala uveriť,” priznala nadšene fitnesska. Práve na svoje meniny sa rozhodla podeliť o krásnu informáciu aj s fanúšikmi, a ako dodáva, sama ostala zaskočená.

“Preto som tu nebola skoro vyše mesiaca, potrebovala som to všetko spracovať, prijať to. Naladiť sa na tehotenstvo, naladiť sa na NOVÝ ŽIVOT. A veľmi sa naň tešíme, keďže sme to obaja veľmi chceli. Žiť jeden pre druhého už navždy,” napísala k prvej fotografii s črtajúcim sa bruškom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/sarik_adamcikova, xenia_gregusova, kristi_dali, natalia.lopasovska