Gabriela Drobová (44), šéfka módnej televízie Fashion TV, pred pár dňami oznámila kandidatúru na post prezidenta SR. K jej radikálnemu rozhodnutiu sa postupne vyjadrujú politici, ale aj celebrity zo slovenského šoubiznisu. Dokonca ich zrejme inšpirovala k vlastným projektom.

Riaditeľka módnej televízie svojím vyhlásením spôsobila na verejnosti poriadny rozruch. K jej kandidatúre sa vyjadrili aj uznávaní odborníci, ktorí jej veľké šance nedávajú. Dokonca prehovoril aj bývalý manžel dramaturgičky Juraj Droba, ktorý je zároveň predsedom Bratislavského samosprávneho kraja. Upozornil, že bude podporovať iného kandidáta.

Nebola by to však Zuzana Plačková, ktorú poznáme ako mimoriadne prostorekú hviezdičku reality šou Hotel Paradise, ak by sa k danej veci nevyjadrila. ,,Idem kandidovať za prvého pápeža (ženu). Tak do 80-tky má zasvätia, či?“ napísala na sociálnu sieť, pričom je zrejmé, že chcela zosmiešniť Gabikin boj o prezidentský palác. A čo vy, odhodlali by ste sa taktiež kandidovať za novú hlavu štátu?

Gabika so svojím exmanželom, županom BSK

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram