Spevák a herec Matúš Kolárovský prežíva náročné obdobie. Verejne sa priznal k tomu, že v minulosti užíval drogy a bol závislý od omamných látkok. Čo na to hovorí speváčka Veronika Nízlová z dua Twiins, ktorá má s talentovaným mladíkom dcérku Neu?

Minulý týždeň otriasla Slovenskom šokujúca spoveď Matúša Kolárovského. Yael nahral na svoj Instagram video, v ktorom sa so slzami v očiach priznal k drogovej minulosti. Spomenul dokonca aj to, že chcel v istú chvíľu zomrieť.

Na kontroverzný príspevok zareagoval okrem iných aj Matúšov bývalý kamarát Tomáš Drahoš alias Tomy Kotty, ktorý mu poslal poriadne ostré slová. ,,Si malá, umrnčaná, zľaknutá pi*a. Si potkan,” odkázal spevák, pričom celé vyjadrenie si môžete pozrieť — TU—.

Fanúšikovia, samozrejme, čakajú na to, čo na Matúšove temné obdobie hovorí Veronika Nízlová, ktorá mu pred dvomi rokmi priviedla na svet dcérku Neu. Obľúbená Twiinska pre Topky konečne prehovorila!

Veronika Nízlová prelomila mlčanie

Nie je žiadnym tajomstvom, že po narodení dievčatka dvojica nevychádzala najlepšie a skôr sa obchádzala, ako navzájom vyhľadávala. Priznala to aj Veronika. „Táto situácia ma veľmi zasiahla, keďže Matúš je otcom našej spoločnej dcérky. Je členom našej rodiny, no to, čo v minulosti robil, v žiadnom prípade neschvaľujem. Išlo to mimo mňa, my sme sa v tom čase ani nestretávali, mal priateľku, nebol s nami veľmi v kontakte, niekoľko mesiacov sme sa nevideli, takže sme o ničom nevedeli,” uviedla pre Topky Veronika.

Známa kráska a jej rodina nemá s Matúšovou kauzou nič spoločné. Od drog sa úplne dištancujú. ,,Pre nás je to niečo absolútne neprijateľné a nepredstaviteľné. A najviac ma ako matku mrzí, že toto celé raz bude čítať naša Nea,” pokračovala Vebi. K oteckovi jej dcérky sa však chrbtom určite neotáča. Práve naopak.

Stojí za Matúšom

„Urobil to, priznal to, teraz musí niesť následky. Aj napriek tomu je otcom mojej dcérky a tým pádom zároveň aj súčasťou našej rodiny. A tá musí držať spolu. Každý v minulosti urobil nejaké chyby, ja som najmä rada, že je to naozaj minulosť a veci sa dali do poriadku. Matúš sa z toho dostal, dospel a je skvelým otcom. Každý si zaslúži v živote druhú šancu a niekoho, kto ho v náročnom období podrží,” ukončila pre Topky Veronika.

Zdroj: Topky | Foto: Instagram/veronikatwiins, matuskolarovsky