Vyhrotená situácia s koronavírusom už zasahuje aj Slovákov a okrem obavy o zdravie sa v mnohých stupňuje i agresivita. Jedným z dôkazov je video z MHD v Malackách, kde sa spustila hádka kvôli cestujúcemu bez rúška.

Panika a agresivita v súvislosti s rozširujúcim sa koronavírusom sa už prejavuje aj medzi Slovákmi. Kým jedny sa zhostili ochrany zdravia seba a okolia so zodpovednosťou a nosia rúška, iní na takéto pomôcky z vysoka kašlú. Aktuálne je pritom na našom území už 84 nakazených a analytik varuje pred talianskym scenárom.

Príkladom je aj najnovšie video z MHD v Malackách, kde nastúpil do vozidla pán bez ochranného rúška. Keď ho na to upozornil ďalší cestujúci s rúškom, strhla sa nečakaná hádka. Nezodpovedný muž sa namiesto priznania pochybenia či vystúpenia z MHD začal hájiť, a dokonca odporučil ostatným, aby sa pozreli na Ukrajinu, kde sa strieľa.

Výskyt nebezpečného vírusu chcel týmito slovami bagatelizovať. Do MHD tiež nastúpila aj žena bez ochranného rúška, ktorá sa po oslovení rovnako začala vyhovárať a svoje odkryté ústa bránila slovami, že má astmu a nedá sa jej dýchať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YouTube