DRSNÝ koniec farmárskej lásky: Neuveríte, ako dopadol Robiňo a Nika!

Dátum:

Zdá sa, že posledný ročník Farmy neprial zamilovaným a ich romantickým vzťahom. Po rozchode Mirky a Mateja či Kristi a Rada odzvonilo aj láske Nikolety a Robiňa. Dvojica si dnes nevie prísť na meno.

Farma 11 bola svedkom zrodu viacerých iskrení či vášnivých vzplanutí. Hoci sa na statku vytvorili až tri páriky, dnes sú už všetky len minulosťou. Ako prví ohlásili rozchod Mirka Csorbová a Matej Jurkovič, ktorých okrem veku delili podľa vlastných slov aj iné priority. Ďalším prekvapením bolo ukončenie sľubného vzťahu Radovana Dulina a Kristi Dali, ktorí si však po vypnutí kamier rozumeli len pár týždňov.

Po celých mesiacoch po odchode z Farmy sa napokon rozišli aj Martin Mihálik a Nicoletta Tóthová. Dvojica si okamžite padla do oka a len nedávno lietali slová ako rodina či svadba. Všetko však nasvedčuje tomu, že práve v tomto prípade prebehol rozchod najbúrlivejšie. Dvojica si totiž prostredníctvom sociálnych sietí posiela nepekné a vulgárne odkazy.

Na nahrávke, ktorú zverejnila Nicoletta, jej Martin hovorí, že vôbec nie je pekná žena, kým inokedy jej tvrdí, že ju má rád. Robiňo tiež uviedol, že rázna východniarka ho mala pravidelne kritizovať a ponižovať v smskách, ale aj pred priateľmi. Naštvaná Nika mu následne odkázala, že ak chce vojnu, bude ju mať: „Si obyčajná k**va v mužskom rode, ktorý si ho nechá vyf*jčiť za odvoz na diskotéku. Hanbím sa za tvojich rodičov, ktorí si myslia, že vychovali dobrého a skromného chlapca,“ píše okrem iného Nika.

Robiňo sa však má svojej láske najnovšie aj vyhrážať zverejnením fotiek, ktoré získal od farmárkiných ex: „Môžeš sa mi ty, láska moja bývalá, vyhrážať nejakými fotkami, ktoré ti poposielali moji bývalí. Tie fotky sú už od mája minulého roka na kriminálnej polícii, kde to riešia dokonca s Amerikou, takže máš smolu, lebo tie fotky videl už celý svet a, žiaľ, nič na nich ani nie je vidieť,“ dodáva na záver exfarmárka so slovami, že v prípade zverejnenia inkriminovaných záberov by mohlo ísť pokojne aj o trestný čin.

Zdá sa, že láska tejto dvojky je už len trpkou spomienkou a na rad prišlo osočovanie a nadávky, ktoré môže v prípade ďalších nezhôd skončiť aj na súde. Farmárka fanúšikov povzbudila, aby jej fotky s bývalými, v prípade, že ich Martin na sociálnej sieti zverejní, okamžite ohlásili. Nepekné rozchodové ťahanice tak zrejme budú mať aj pokračovanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/nicol_e_tta, martin_mihalik_, Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...