Reality šou Farma 12 opäť nesklamala a divákom ponúkla niečo, čo predtým nevideli. Prví piati vypadnutí súťažiaci boli umiestnení do Chalúpky, z ktorej mali možnosť sledovať napredovanie a spolužitie súťažiacich v reálnom čase, ale aj komentovať ich pôsobenie na Farme.

Nikol, ktorá sa zaradila medzi porazených duelantov, sa tak na obrazovke prizerala Henrichovmu vyčíňaniu s Rebekou, ktorá si dokonca myslí, že je tehotná, no už v dnešnej epizóde príde k drsnému návratu. A ako temperamentná Nikol sľubuje, bude to “strooop”! Niektorí chalúpkári si totiž plánujú napísať zoznam postrehov, myšlienok a v prípade 32-ročnej Bratislavčanky aj nadávok, ktoré túžia zdieľať s prekvapenými farmármi.

Najviac čo povedať má toho na srdci práve Heňova ex, ktorá už svojím ráznym krokom do duelovej arény vystraší mladého sukničkára v takej miere, až skláňa hlavu a snaží sa schovať do vlastných dlaní. Okrem verbálnej prípravy však na toto nečakané stretnutie cítia dievčatá potrebu upraviť sa aj esteticky.

Farma X-tra s Martinom Šmahelom a Jakubom Zitronom Ťapákom priniesla na televízne obrazovky aj pohľad na to, ako sa dievčatá chystajú na veľkolepý návrat na Farmu so žiletkou v ruke a roznožmom postoji, čím moderátorov dostali do kolien. Ako sa zdá, zbrane, ktoré si pripravujú na príchod, sú nabité, uvidíme teda, ako ich dievčatá už dnes večer v relácii Farma na Markíze použíjú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/55w2pq

Zdroj: markiza.sk, streamable.com, YouTube