Svadba je výnimočným dňom nielen pre ženícha a nevestu, ale aj pre ich najbližších rodinných príslušníkov a priateľov, ktorí počas dňa D stoja po boku zamilovaného páru. To je aj prípad Alžbety a Rastislava, ktorým priatelia prichystali jedinečné prekvapenie.

Pre každú nevestu a ženícha je svadobný deň jedným z najkrajších okamihov celého života. Práve to je aj prípad nádhernej mladomanželky Betky a jej partnera Rasťa zo Senca, ktorí dostali od svojich priateľov jedinečný dar. Nič netušiacu dvojicu totiž prekvapila družička Diana s družbom Jozefom, keď ich zavolali na tanečný parket a zahrali im skladbu napísanú špeciálne pre nich.

“Jeden dotyk tvojich pier, objatím mi dávaš smer, ver mi raz a tisíckrát. Si môj život v noc i v deň, slnko v tme, kým horí zem, večný čas, láska bez strát,” zaspievala červenovláska svojim blízkym kamarátom, pričom slzy nedokázala udržať ona ani nevesta. “Ani neviem ako poďakovať. Toto bol pre mňa jeden z najkrajších a najemotívnejších momentov celej svadby. Ďakujeme za úžasný dar, máme šťastie že ste práve vy našimi priateľmi,” povedala na margo prekvapenia dojatá Alžbeta. Žeby vznikol nový hit, ktorý túto sezónu ovládne svadby po celom Slovensku?

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/diana_sumofitness