Ján Ďurovčík má tesne pred 50-kou, no tento rok sa stane konečne otcom. Jeho manželka Barbora je tehotná, pričom sladké tajomstvo tajila až päť mesiacov. Prezradila, ako to dopadlo, keď svojej láske oznámila veľkú novinku.

49-ročný choreograf žil dlhé roky pre svoju milovanú prácu, no v poslednom období nabral jeho život celkom iný smer. Ján Ďurovčík sa oženil s herečkou Barborou (25), ktorá je aktuálne navyše tehotná! Krásnu správu si až doposiaľ nechávala dvojica pre seba, hoci je kráska už v piatom mesiaci.

Zaľúbenci sa na svoje prvé bábätko nesmierne tešia a zatiaľ neriešia meno ani nepátrajú po tom, či to bude chlapček alebo dievčatko. “Hlavne nech je zdravé, to je naše najväčšie prianie,” uvádza spokojná Barbora pre Nový Čas. Rodiť sa pritom na rozdiel od mnohých kolegýň chystá na Slovensku a podľa všetkého si vyberie bratislavské Sanatórium Koch.

A ako sa radostnú novinu dozvedel budúci otecko? “Nepoviem, ako som mu to povedala… Ale Jano bol vtedy pracovne odcestovaný v zahraničí, keď som sa to dozvedela. Ale tešili sme sa veľmi,“ prezrádza. Barbora zatiaľ nepodľahla ani nákupnej horúčke budúcich mamičiek a zariaďovanie izbičky ako aj výbavičku bude riešiť neskôr. K bábätku blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/barboradurovcikova, YouTube/RTVSOfficial