K hroznému incidentu došlo počas uplynulého týždňa v New Yorku. Otec dvojičiek Juan (39) nechal svoje jedenročné ratolesti v aute celých osem hodín, pričom teploty vonku dosahovali až 30 stupňov. Teraz ale prehovorila ich matka, pričom vyriekla nečakané slová.

Otrasný incident sa odohral počas uplynulého týždňa v New Yorku. Otec dvojičiek smeroval na aute do nemocnice pre veteránov, kde sa venuje sociálnej práci. Zrejme v zhone však zabudol vo vozidle svoje len 1-ročné dvojičky, Lunu a Phoenix. Teploty vonku sa pritom šplhali až na 30 stupňov. Keď Juan poobede svoj hrozný omyl zbadal, bolo už neskoro.

Dvojičkám polícia namerala teplotu telíčok až 42 stupňov, pričom z úst im mala vytekať pena. Juan mal pri strašnom pohľade kričať: “Zabil som svoje deti!” Na súde sa po obvinení z neúmyselného zabitia rozplakal a tvrdil, že si myslel, že deti vyložil u opatrovateľky. Napokon prepustili muža na kauciu po vyplatení 111-tisíc eur.

K prípadu sa nečakane vyjadrila aj Juanova manželka a matka nebohých dvojičiek Marissa, ktorú Juan po súde objal: “Nikdy sa cez túto stratu neprenesiem a viem, že ani Juan si nikdy neodpustí túto chybu. Bola to hrozná nehoda a potrebujem, aby sme cez to prešli spoločne. Aj keď trpím viac, ako je vôbec možné, stále milujem svojho manžela. Je to dobrý človek a skvelý otec a viem, že by deťom nikdy neublížil vedome,” uviedla pre NBC NewYork. Juan žije v dome aj s ďalšími dvomi deťmi z predchádzajúceho manželstva. Dvojicu tak čaká náročné obdobie po strate toho najcennejšieho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nbcnewyork.com │ Foto: Twitter, Facebook/ The Young Turks