Ema Ferusová aktuálne hviezdi v relácii Bez servítky, kde už nejedenkrát dokázala, že má rozmaznaný jazýček. Jej meno si však viacerí spájajú aj s politikom Borisom Kollárom, s ktorým sa mala v minulosti stretávať.

Na konci leta minulého roku na seba Ema Ferusová strhla pozornosť, keď začala verejnosti odhaľovať šokujúce veci zo svojho súkromia. Jej vyjadrenia sa točili okolo multiotecka Borisa Kollára, ktorý mal dvakrát oplodniť aj ju. Oba razy ju však údajne poslal na potrat.

Ema sa priznala: Pre toto natáčanie Bez servítky takmer nezvládla

Ako sa Ema dala so známym podnikateľom dokopy? ,,Ja som to mala tak, že som chcela peniaze na svoj biznis, čo aj priznávam, že preto som s ním išla na večeru. Koniec koncov je však Boris extrémny manipulátor a manipulátor dokáže s tebou čokoľvek. On ma dokázal tak oblbnúť, na to, že ja vôbec hlúpa nie som, že som podľahla všetkým jeho sladkým rečiam a tomu všetkému. Pritom, všetko bolo inak. A síce začal on kontaktovať najprv mňa, no potom sme sa spojili,” cituje mladú krásku z Nitry portál Pluska.

Borisovo meno padne aj počas piatkového vysielania Bez servítky, v ktorom bude Ema hostiť svojich súperov. Napriek tomu, že by to do influencerky zrejme nikto nepovedal, k vareniu má veľmi blízko a cudzie jej nie sú ani náročnejšie pokrmy. Kolegom tak pripraví fajnové mäsko Wellington. Karin s Jarkou síce nadšené nebudú, no pánom súťažiaca ulahodí.

,,Aj keď som mala bývalého partnera, tak som mu robievala bravčové pečené, šesť hodín som to mala v trúbe, a tak” prezradila pri stole Ferusová, načo Karin zaujímalo, či každému bývalému. ,,Vieš čo, nie. Pretože niektorý nemal na mňa čas šesť hodín, pretože musel pracovať v parlamente,” odpovedala jej bez okolkov hostiteľka. ,,Vidíš Boris, o čo si prišiel,” odkázala do kamery čiernovláska. Ako napokon Emin večer dopadne, si môžete pozrieť dnes podvečer na TV JOJ.

Zdroj: Pluska, Joj.sk | Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ, Instagram/kollarboris