Dcéra prezidentky SR Emma Čaputová prežíva okrem úspechov v modelingovej kariére aj krásne chvíle v súkromnom živote. Na nedeľňajšom prenose Let’s Dance sa ukázala pred kamerami spolu so svojím priateľom, ktorého mohli fanúšikovia uvidieť vôbec po prvýkrát.

Emma Čaputová sa okrem štúdia na bilingválnom gymnáziu venuje aj svojej rozbiehajúcej sa kariére modelky. Len 17-ročná dcéra slovenskej prezidentky sa už viackrát objavila na módnom móle známych návrhárov a má za sebou fotenia pre viaceré kampane. O jej presadení sa v modelingu pritom nedávno prehovorila samotná agentúra.

Krásne obdobie si však užíva aj v súkromnom živote, kde tvorí pár so sympatickým mladíkom Michalom. Toho po prvýkrát ukázala aj zvedavej verejnosti, keď sa objavil po Emminom boku na nedeľnom semifinále Let’s Dance. Zamilovaná dvojica si zapózovala pred objektívmi a Emma dokonca poskytla televízii Markíza aj rozhovor.

Ako priznala, na semifinále sa jej mimoriadne páčilo: “Je tu úžasná energia, sledujem Let’s Dance od 1. epizódy. S priateľom sme dúfali, že sa sem raz dostaneme, aby sme to zažili aj naživo,” teší sa. Prezradila tiež, že s priateľom si tiež občas zatancujú: “Asi nie takýto typ tanca, ale hej, zvykneme si zatancovať spolu,” usmieva sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: TV Markíza