Pred pár týždňami sme vás informovali o vstupe lacného obchodného reťazca na slovenský trh. V tom čase neboli známe bližšie informácie, no už názov obchodu naznačoval, že zákazníci sa majú na čo tešiť. Zdá sa, že prípravy sú v plnom prúde, pričom je už odhalené aj miesto novej pobočky.

Holandská spoločnosť Action má 2 000 pobočiek po celom svete. Je úžasnou správou, že diskontný reťazec otvorí jednu z predajní aj v našej krajine. Doteraz nebolo známe miesto pobočky, i keď prostredníctvom inzerátov sa už hľadajú zamestnanci na vedúcich pozíciách.

Obľúbený zahraničný obchod však v týchto dňoch odhalil banner nachádzajúci sa v obchodnom centre Danubia na Panónskej ceste v bratislavskej časti Petržalka. Veľkolepé otvorenie sa uskutoční už v marci 2023. Diskont ponúkne zákazníkom viac ako 6 000 produktov v 14 kategóriách, pričom viac ako 1 500 výrobkov bude stáť menej ako jedno euro a drvivá väčšina bude mať cenovku s menšou sumou ako päť eur.

Slováci sa taktiež každý týždeň môžu tešiť na 150 nových produktov. ,,Napriek týmto nízkym cenám však nerobíme kompromisy v oblasti kvality, bezpečnosti a udržateľnosti. Každý deň dokazujeme, že dobré a lacné ide ruka v ruke. So všetkými našimi dodávateľmi v Európe a Ázii sme napríklad uzavreli prísne dohody o zodpovednom získavaní zdrojov a výrobných podmienkach,” uvádza sa na oficiálnej stránke spoločnosti, ktorá bude konkurenciou pre reťazce Kik či Pepco.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: startitup.sk | Foto: action.com, Unsplash