Česká speváčka Eva Farná vždy patrila k umelkyniam, ktorej kilá navyše boli pravidelne pretriasané v médiách. Nálepky ,,plnšej“ krásky sa nedokázala zbaviť počas dlhých rokov na hudobnej scéne. O to viac prekvapila najnovšou fotografiou, kde po kyprejších krivkách nie je ani stopy.

Speváčka poľského pôvodu sa vždy mohla pýšiť postavou ,,krv a mlieko“. Aj keď sa za kyprejšie krivky nikdy nehanbila, zo strany fanúšikov i médií si neraz musela vypočuť tvrdú kritiku. Posmešky na pribúdajúce kilogramy boli ešte ostrejšie, keď otehotnela.

Mnohí ľudia predpokladali, že po pôrode sa stane ešte obéznejšou a kilá navyše už nepôjdu len tak ľahko dole. Začiatkom júna minulého roka sa napokon stala mamičkou krásneho chlapčeka, ktorý dostal meno Artuš. V posledných mesiacoch sa tak venovala predovšetkým materským povinnostiam, a taktiež nemôže koncertovať kvôli pandémií koronavírusu.

O to viac prekvapila fanúšikov najnovšou fotografiou, na ktorej vyzerá fantasticky. Priaznivci 27-ročnej brunetky zostali ohromení a ploché brucho speváčky donútilo k zamysleniu aj jej neprajníkov. ,,To brucho? No ja neverím vlastným očiam a tlieskam,“ napísala s obdivom jedna z komentujúcich dám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/ewa_farna93