Fanúšikovia obľúbenej speváčky Ewy Farnej, ktorá sa na Slovensku preslávila v roku 2013, kedy si zasadla do poroty šou Česko Slovensko hľadá Superstar, sú nadšení. 25-ročná hudobná hviezda totiž priviedla na svet svoje prvé dieťatko, ktorému dala nádherné meno!

Je tomu len zopár mesiacov, čo sa sympatická brunetka Ewa Farná vydala za svojho dlhoročného partnera, a zároveň gitaristu Martina Chobota. Dvojica spolu časom naspievala romantický singel, ktorého videoklip bol plný spoločných záberov. Záver vizuálu k skladbe “Tá o nás” však v sebe niesol krásne posolstvo a Ewa s manželom ním oznámili, že do ich rodiny čoskoro pribudne bábätko.

“Táto pesnička vlastne nikdy nemala byť predstavená verejnosti. Vznikla pred viac ako rokom a pol ako rozprávanie o nás, určené len pre hostí na našej svadbe. Potom ale prišiel ďalší impulz, ktorý podporil zmysel toho, prečo a k akej príležitosti ju poslať do sveta. Trochu sme teda doplnili klip o aktuálne zábery a teraz je už aj vaša,” nechala sa v danom období počuť speváčka.

Je tomu len okamih, čo sa dojatá Ewa pochválila na sociálnej sieti Instagram, že už pred pár dňami priviedla na svet svojho prvorodeného synčeka. “Artuś! Pred pár dňami som sa stala mamou. Poprosím o rešpektovanie tohto krehkého obdobia pre každú mamku, nášho súkromia a kľudu. Sme zdraví a šťastní,” napísala hudobníčka k snímke s bábätkom. Rodičom srdečne gratulujeme!

Zdroj: Instagram/Ewa_Farna93