Evelyn, komička a najnovšie aj moderátorka Farmy 10, poriadne prekvapila. Potom, ako prikývla na ponuku účinkovať v reality šou, dostala ďalší lukratívny flek. Neuhádnete, kde sa objaví!

Komička Evelyn sa na svoju aktuálnu kariéru rozhodne nemôže sťažovať. Potom, ako sa presadila v úspešnom seriáli Svet podľa Evelyn, po nej okamžite hrabli aj tvorcovia šou Tvoja tvár znie povedome. Keď však plnoštíhla blondínka dostala ponuku moderovať Farmu, išli všetky ostatné projekty bokom a stopku dostala po rokoch aj Kvetka Horváthová, ktorá ostala vyhadzovom poriadne zaskočená.

Diváci tento krok televízie spočiatku neprijali vôbec nadšene, no s odstupom času ju vnímajú ako spestrenie a oživenie jubilejnej Farmy, na ktorej nechýbajú ani známe mená slovenského šoubiznisu. Úspechy Evelyn sa ale dostali až za hranice našej republiky a komička sa momentálne pýši skutočnou filmovou úlohou.

Český televízny a filmový režisér Karel Janák začal nakrúcať úplne novú romantickú komédiu LOVEnie, do ktorej si vybral práve kyprú sympaťáčku. Eva Kramerová, alias Evelyn, si tak strihne rolu Pati po boku Ester Geislerovej či zábavného Jakuba Prachaře. Film má byť dokončený už v novembri tohto roka a v kinách sa predstaví na jar 2019.

Evelyn zverejnila prvý záber z natáčania komédie LOVEnie

Aby sme vás trochu navnadili, pozrite si stručný obsah, ktorý napovie, o čo v tejto bláznivej komédii pôjde: “Hlavná postava filmu Eliška, ktorú stvárňuje Ester Geislerová, mladšia sestra známej sestry Anny, má svadbu a čaká na svoj veľký moment. Namiesto svojho “áno” ale ženích povie “nie” a spred oltára utečie. Našťastie má zdrvená Eliška skvelú kamarátku Paťu (Evelyn) s jasným receptom, čo je potrebné v tejto situácii urobiť. Ona sama strieda chlapov ako ponožky, a preto hneď založí Eliške profil na osvedčenej
zoznamke. Tej to nie je príliš po chuti, ale keďže má 35 rokov, je „single“ a má strach, aby jej neušiel vlak, vrhá sa do randenia naslepo. A pomedzi katastrofické schôdzky skúša nájsť novú lásku. Zároveň sa musí rýchlo presťahovať a jedinou možnosťou je bývať spoločne s nevlastným bratom (Jakub Prachař), čudákom, ktorý pestuje na streche včely a ktorý ju doma ani nechce,” informuje Stanislava Borská, marketing and PR manager z Bontonfilmu. Ako sa Evelyn zhostila svojej veľkej úlohy, sa tak dozviete už o pár mesiacov.

Zdroj │ FOTO: Marketing & PR management BONTONFILM, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.