Eva Kramerová, známa pod pseudonymom Evelyn, je stálicou mediálneho sveta už viac ako 5 rokov. Od tvorby zábavných videí, vďaka ktorým sa na Slovensku preslávila v auguste 2014, už kariérne vyrástla. Príležitostná herečka sa statusom moderátorky úspešnej reality šou Farma môže pýšiť už tretím rokom, a ako sama zverejnila, chybička sa stále pritrafí.

Evelyn s humorom nemá problém, najmä ak má možnosť zasmiať sa sama na sebe. Svojským štýlom ukazuje svetu svoje pravé “ja” a tieto zbúrané konvencie jej rozhodne pridávajú na popularite. Videá a fotografie, ktorými často “zosmiešňuje” práve svoju osobu, uverejňuje so sympatickým nadhľadom.

I keď sa pred kamerami aj ostrieľaný moderátor neraz cíti pod tlakom, komička sa bez hanby prederie k úspešnému koncu celkom bez zapotenia a humor ju neopúšťa ani vo vypätých situáciách. Veľkú hlavu si dokonca nerobí ani z toho, že si nedokáže zapamätať jedinú vetu do upútavky. Video s pokazenými zábermi, ktoré zverejnila na sociálnej sieti, je svojim spracovaním nielen vtipné, ale aj tragikomické. “Keď to nejde, tak to nejde,” napísala k úsmevnému príspevku. Odvahu za jeho zdieľanie jej treba uznať, posúďte sami!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/j4csxs

Zdroj: IG/ evelynjefresh, streamable.com