Moderátorka a komička Eva Evelyn Kramerová (29) ohlásila smutnú novinu. S priateľom Matúšom Polakovičom (36), ktorý bol zároveň producentom Farmy, sa začiatkom decembra rozišli. Tvár farmárskej šou prezradila po viac ako mesiaci detaily.

Evelyn sa počas moderovania Farmy a príprav známej reality šou zahľadela pred pol rokom do producenta Matúša Polakoviča, s ktorým sa dali dokopy práve na pľaci. Prešlo však pár mesiacov a blondínka ohlásila smutnú novinu.

Moderátorka a komička je opäť sama. Ich vzájomná láska nevydržala a dvojica sa 1. decembra rozišla. Ako priznala pre Nový Čas, bolo to ťažké obdobie a porozchodovému smútku nepridal ani fakt, že sa práve blížili vianočné sviatky: “Nebolo to ľahké, predsa len pred sviatkami je človek ešte senzitívnejší na zmeny, ktoré so sebou prinesú takmer vždy aj smútok a ľútosť,” uviedla.

Za ukončením polročného vzťahu nebol pritom nikto tretí a dvojica sa na všetkom v pokoji dohodla. Nie je pritom vylúčené, že koniec nastal aj kvôli tomu, že neskoršie nezhody by mohli poznamenať účinkovanie Evelyn v ďalšej sérii Farmy. Blondínka je ale so svojím single statusom zmierená. “Všetko je tak, ako má byť. Obaja si želáme pre seba to najlepšie a máme dobrý vzťah,“ uzatvára bolestivú tému.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/evelynjefresh, matushpolakovic