Reality šou Farma 11 finalizovala 13. decembra vyhlásením víťaza, ktorým je Gabriel Sedláček. Pre moderátorku Evelyn sa tak skončilo viac ako 3-mesačné vysielanie a s radosťou si môže užívať najkrajšie sviatky v roku. Jedna vec ju však predsa len nenechala chladnou.

Eva “Evelyn“ Kramerová bola pred pár mesiacmi prichytená na verejnosti s producentom Farmy Matúšom Polakovičom. Dvojica nešetrila objatiami a sladkými bozkami, no zdá sa, že išlo iba o krátku romancu. Známa blondínka sa totiž bez problémov priznala, že je opäť slobodná.

Pre moderátorku Farmy sú tak sviatky zrejme o čosi smutnejšie, pričom sa svojimi pocitmi podelila aj na sociálnej sieti. ,,Otvorím si Instagram a mám pocit, že som otvorila rodinný album niekoho cudzieho. Vymolestovaná očarujúcimi a intímnymi momentami cudzích ľudí (či už sú to nové deti, zásnuby, stromčeky, úsmevy) premýšľam, či by tá sila náhodou nemala byť v tom, že tie najkrajšie momenty by mali byť zdieľané a prežívané iba s tým jedným špeciálnym človekom v tichosti a bez publika. Akože ja som napríklad single a nerozumiem teraz konceptu zdieľania radosti, ale myslím, že hovorím za všetky single ženy na Insta “grame”, keď poviem, že by sme si všetky priali o gramík menej nekonečnej eufórie z každého postu. Napíšte aspoň, že sa Vám nepodarili perníčky pre boha živého,“ zažartovala na koniec príspevku, ktorý jej išiel priamo zo srdca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/evelynjefresh  |  Foto: Instagram/evelynjefresh, tvmarkizaofficial