Markizácka reality šou Farma 11 prišla po viac ako troch mesiacoch vysielania do svojho veľkolepého finále. Víťazom boja východu proti západu sa stal napokon Gabriel Sedláček (23), ktorý si z arény odniesol sumu vo výške 75 000 €!

Reality šou Farma 11 bola plná rôznych charakterov, intríg i vzťahov. Víťazom boja o výhru vo výške 75 000 € sa napokon stal pracovitý Gabo Sedláček, ktorý bol zároveň 5-násobným farmárom týždňa. Plachý Košičan bol spočiatku outsiderom šou, pričom si na svoju adresu vypočul množstvo negatívnej kritiky. Časom sa však stal z podceňovaného východniara favorit celej šou s jasným cieľom vyhrať.

Potom, ako uplynulý piatok napokon premenil svoj sen na skutočnosť, Gaba vyspovedal moderátor Farmy X-tra Martin Šmahel. Mimoriadne príjemným bol predovšetkým fakt, že Gabo hneď v úvode rozhovoru, avšak opakovane aj neskôr, poďakoval všetkým, ktorí ho podporovali. “Ďakujem pekne, cítim sa úžasne. Musím v prvom rade poďakovať všetkým, čo mi poslali hlasy, čo mi držali palce, lebo bez nich by som to, myslím si, že nedokázal, a tak isto všetkým farmárom, ktorí ma podporovali, rodine, každému proste jednému, čo mi držal palce. A myslím, že som ukázal aj tým, že keď niekto je poctivý človek, nemusí intrigovať, nemusí sa na nič hrať a dokáže vyhrať túto farmu,” povedal s vďakou Gabo.

Tvrdý úder pod pás: Radovi a Kike naložila v priamom prenose snúbenica!

Ako tiež dodal, finále bolo podľa jeho mienenia vyrovnané a naplno bojoval do poslednej chvíle, nakoľko vedel, že stav bodov sa stále môže otočiť. Kým Romana ho svojim nasadením prekvapila v dobrom, Rado bol údajne negatívne naladený, čo sa malo odraziť aj na celkovom výsledku. Napriek všetkému sa však Gabo videl ako víťaz, čo ale nemohol povedať o celkovom pôsobení na Farme.

Taktiež sa ospravedlnil fanúšikom, s ktorými sa nemohol po príchode domov na ulici odfotiť, pričom do budúcnosti prislúbil nápravu. Gabo napokon priznal, že do Farmy túžil ísť približne päť rokov a naučil sa tu vážiť si veci či jedlo. “Som si tiež uvedomil, že dokážem žiť aj s nejakými ľuďmi, s ktorými normálne by som určite sa nieže nerozprával, ani by som sa s nimi nestretol, nenašiel by som spoločnú reč. Niektorí ma úprimne prekvapili a mám z nich veľmi dobrý pocit aj po Farme,” dodal víťaz.

Celý rozhovor s víťazom Farmy 11 môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, IG/farma.markiza