Komička, herečka a moderátorka Evelyn, ktorá len pred pár týždňami ukončila natáčanie jedenástej série reality šou Farma, ušla pred slovenskou zimou a momentálne si užíva slnečné lúče v ďalekej Brazílii. A práve vďaka nej je tam aktuálne pekelne horúco!

29-ročná rodáčka z Dolného Kubína, ktorú preslávilo zábavné video o chorvátskych kunách, len nedávno priznala rozchod s markizáckym producentom Matúšom Polakovičom. Vždy usmiata blondínka, ktorá nestráca nadhľad ani v ťažších situáciách, si pred pár dňami zbalila kufre a odletela do ďalekej Brazílie, kde si momentálne užíva slnečné Rio de Janeiro.

Práve z Južnej Ameriky sa prihovorila aj svojim fanúšikom na sociálnej sieti, odkiaľ im poslala priam pekelne horúci pozdrav. Výrazne pochudnutá blondínka sa nechala zvečniť v úsporných červených plavkách, kde jej bujarý dekolt spája len skromná šnúrka. Práve na tento fakt upozornil aj fotograf Lukáš Kimlička, ktorý by Evinmu odevu dodal nový strih: “Strašne mám chuť prestrihnúť tú šnúrku, že čo by sa stalo…,” napísal pobavene k snímke.

Evelyn v hriešnych plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/evelynjefresh