Markizácky projekt Farma, ktorý sa dočkal už neuveriteľných desiatich sérii, vyprodukoval za roky na obrazovkách už niekoľko hviezdičiek. Aj keď sa populárnymi stali v drvivej väčšine ženy, svojich 5 minút slávy si uchmatol aj lámač dievčenských sŕdc Dávid Buška.

Sympatický Námestovčan Dávid sa dostal do finále 8 série reality šou, pričom pozornosť divákov mu priniesol najmä vzťah s Luciou Lulou Gachulincovou. Dvojica sa zoznámila pred televíznymi kamerami, pričom aj po vypnutí kamier zotrvala láska ostro sledovaného páru ešte zopár mesiacov.

Aj keď boli exfarmári zasnúbení, napokon sa ich cesty predsa len rozišli, pričom Lucia si dnes užíva pozornosť nového partnera. Aj keď jeho identitu pred fanúšikmi či médiami doposiaľ neprezradila, tvrdí, že je momentálne absolútne šťastná.

Bez lásky však dlho nevydržal ani 28-ročný Dávid, po ktorého boku doposiaľ nebola žiadna oficiálna partnerka. To sa zmenilo iba pred pár dňami, kedy na sociálnej sieti Instagram zverejnil poriadne šteklivú fotografiu. Podľa všetkého by na nej mala byť zobrazená príťažlivá fitnesska Angelika, ktorá bývalého farmára označila i v denných príbehoch. Nuž, ako sa zdá, Dávid si vybral skutočne fantasticky.

Zdroj: Instagram/angeliqu_a | Foto: Instagram/angeliqu_a, Facebook/DavidBuska, Farma