V 14. ročníku reality šou Farma vzniklo viacero zamilovaných párov, ktoré si k sebe našli cestu priamo pred televíznymi kamerami. Jedným z nich boli aj Alexandra Čilíková s Tamásom Kassaiom, pričom dvojica len prednedávnom ohlásila nečakaný rozchod.

Na markizáckom statku vzplanulo aj počas 14. série viacero sŕdc, a aj keď k najkrajším párom patrili Saška s Tamásom, ich vzťah nemal dlhé trvanie. Dvojica len nedávno potvrdila rozchod, a kým brunetka netajila, že má zlomené srdce, tanečník bol vo svojom vyjadrení pomerne ostrý.

“Bodaj by som mohol povedať, že sa naše cesty rozišli v dobrom a zostaneme kamoši. Ale viete čo?! Mám toho dosť… ľudia sa hrajú na chrumkavých a radšej si budú klamať sami sebe a ostatným, buď už v reálnom živote alebo na sociálnych sieťach,” prekvapil otvorenosťou len pred pár dňami.

Následne sa počas uplynulého víkendu objavil na športovej akcii Fight Night Challange v Trnave, kde sa prekvapivo ukázal po boku mladej krásky. Urobil tak potom, čo na Instagrame zdieľal záber s neznámou hnedovláskou, ktorú držal v náručí.

Ako sa napokon zdá, na zábere bol s Dianou Keszegovou, s ktorou trávil čas aj na športovej udalosti. Krásku mohli diváci spoznať v reality šou Ruža pre nevestu, avšak vo vile v Turecku sa dlho neohriala. Tomáš Tarr si k nej totiž nenašiel cestu a romantickú reláciu opustila medzi prvými.

Záber Tamása a Diany môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska | Foto: IG/diakeszegova, tamas_kassai