Exfarmárka Lucia Mokráňová (26) neprežíva práve najšťastnejšie obdobie. Od nového roka sa to na ňu sype z každej strany a priznáva, že je toho na ňu príliš veľa…

Bývalá farmárka a markizáčka Lucia Mokráňová sa po pracovnej stránke nemôže sťažovať a jej diár je plný na prasknutie. Dokonca prijala pozvanie na jednorazové účinkovanie v obľúbenom seriáli Oteckovia. To isté však, bohužiaľ, nemôže povedať o súkromnom živote. Tam prežíva blondínka mimoriadne krušné chvíle, pričom pre Nový Čas priznala, že je toho na ňu v poslednom období priveľa.

Na krásku sa to sype z každej strany: “Musím povedať, že na to ani nemám slová. Ako začal rok, z každej strany sú nejaké problémy. Či vo vzťahu, máme dosť veľkú krízu a skloňuje sa tam slovo rozchod. Aj vzťahy v rodine, kamarátske vzťahy, všetko zle,” začína rozprávanie Lucia, ktorej tak rok 2019 nakladá hneď od začiatku. Krízu vo vzťahu už pritom markizáčka spomínala v septembri minulého roka.

To však zďaleka nie je všetko a exfarmárku zasiahla ďalšia krutá rana, keď ju navždy opustil aj milovaný dedko Ladislav († 72): “Držím smútok, lebo mi zomrel dedko a je to ťažké. Bol umelec, kreslil karikatúry do novín, bol športovec. Bol veľmi inšpiratívny človek, ktorý mi hovoril, čo mám robiť. Je mi z toho smutno… Taký je život,” dodáva užialene Lucia a len ťažko zadržiava slzy.

Na pohrebe dedka sa navyše musela stretnúť aj s otcom, ktorého i vďaka jeho pobytu v Londýne nevidela šesť rokov a s ktorým vôbec nemajú vrúcne vzťahy. Ako sama priznala, stretnutia sa obávala, no napokon dopadlo všetko nad očakávania: “Musím povedať, že nás to zblížilo. Pochovali sme dedka, ktorý vždy chcel, aby sme držali pokope. Žiaľ, takto nás to spojilo,” priznáva Mokráňová, ktorej tak snáď svitne čoskoro na lepšie časy a na tvári sa jej opäť objaví krásny úsmev.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram, YouTube