Je tomu len zopár hodín, čo exfarmárka Nikol Fridrichová informovala svojich fanúšikov na sociálnej sieti Instagram, že výsledky biopsie, ktorú nedávno podstúpila, boli, žiaľ, pozitívne. „Došli výsledky z biopsie. Rakovina potvrdená,“ šokovala bývalá hviezda TV Markíza.

Nikol Fridrichová, ktorá bola jednou z najvýraznejších tvárí dvanástej série reality šou Farma, momentálne prežíva ťažké obdobie. Brunetke totiž bola len pred pár hodinami potvrdená rakovina krčka maternice, pričom po oznámení zdrvujúcej diagnózy jej vyjadrili podporu tisíce fanúšikov.

Ako však exfarmárka priznala, osloviť ju mali aj sledovatelia, ktorí nešetrili nemiestnymi poznámkami, ktoré sa zdrvenej influencerky mimoriadne dotkli. A niet sa čo čudovať! “Kŕčok ide celý preč, dúfam, že sme to podchytili včas a nezasiahne to maternicu. Už bola aj taká reakcia, že: ‘Šak to sa robí na bežiacom páse, čo reveš? Aj na chemoterapiách!'” šokuje Nikol.

“Ako ideme súťažiť, kto je na tom horšie alebo kto si môže dovoliť byť opustený a smutný, a kto nie? A čo ty vieš, či ja som nechcela druhé dieťa.. A si užiť to tehotenstvo a tešiť sa, jak ti rastie brucho a tešiť sa pri prvých pohyboch a slovách? Myslíš, že si to nezaslúžim?” pýta sa so slzami v očiach. Ako dodáva, keď čakala dcérku Rebeku, pri expartnerovi si prešla peklom, pričom zažívala bitky, ponižovanie, a dokonca mala zlomené rebrá.

“Dúfajme, že zachránime, čo sa dá, keď som nezachránila seba, tak aspoň budem chrániť svoje dieťa a rozhodla som sa ju dať očkovať proti rakovine krčka maternice,” približuje Nikol a vyzýva aj svoje followerky, aby ťažké životné situácie spracúvali po svojom, a zároveň im praje skoré zotavenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/nikki_fridrich