Exfarmárka Renáta Greschner vypadla z reality šou Farma 10 tesne pred finále, čo ju hlboko zasiahlo. Cieľom, prečo sa rozhodla na statku bojovať, boli jej tri deti, ktoré chcela zabezpečiť. Po skončení relácie však nabrala brunetka druhý dych a postupne sa púšťa do niekoľkých projektov.

Sympatická tmavovláska si veľmi rýchlo získala divákov, keďže sa im páčila jej starostlivosť o ostatných a nekonfliktná povaha. Po skončení natáčania sa Renáta rozhodla svoju slávu využiť a otvorila si masážny salón, ktorý pomenovala “Salón X“. Priestory aj logo sa tiež priam nápadne podobajú desiatej sérií Farmy.

Nové podnikanie tak snáď zabezpečí finančne jej rodinu aj bez vysnívanej výhry. Mama troch detí si však na statku sľúbila, že sa bude okrem iných, starať viac aj sama o seba. Z tohto dôvodu sa rozhodla zatočiť s nadbytočnými kilogramami. V minulosti sa jej po tretom pôrode totiž podarilo zhodiť takmer 20 kíl.

Greschner však priznala, že vylepšenú postavu si dlho neužila. ,,Lenže ja som gurmán, strašne rada varím a ešte radšej jem. A tak sa to lepilo a lepilo zas… Nevydržala som tú sebadisciplínu,“ napísala exfarmárka. Hospodár Martin a jeho úžasná premena však Renátu motivovali, pričom sa chce začať zdravo stravovať a pravidelne cvičiť. Držíme palce!

Premenu ex-farmárky Renáty Greschner nájdete —TU—!

Zdroj: Instagram/renatagreschner_official  |  Foto: Instagram/renatagreschner_official, markiza.sk