Reality šou Farma 10 je plná nielen pozitívnych, ale aj negatívnych emócii, ktoré súťažiacich sprevádzajú doslova na každom kroku. Tentokrát však nad farmármi vyšlo slnko, pričom ako prvá sa z návštevy svojich najbližších tešila slúžka uplynulého týždňa Renáta Greschner, a taktiež obľúbený farmár Milan Vysokai.

Je tomu len zopár dní, čo sa s reality šou Farma 10 navždy rozlúčila temperamentná súťažia Táňa, ktorá už stihla zmeniť svoj image, a na statku je to opäť plné emócii. Tentokrát sa však zvyšní súťažiaci nezaoberajú hnevom či negatívnymi myšlienkami, práve naopak. Tých, ktorí v relácii vydržali najdlhšie, začínajú postupne navštevovať najbližší príbuzní, čo vnesie medzi farmárov radosť, slzy, šťastie, ale najmä lásku.

Ako prvá sa svojej návštevy dočkala Renáta Greschner, ktorú prišli navštíviť jej tri deti, pričom privítanie bolo skutočne mimoriadne dojemné. 49-ročná brunetka kričila, smiala sa i plakala od šťastia zároveň, pričom všetky svoje deti vyobjímala a po dlhých týždňoch pred kamerami im venovala niekoľko vrúcnych bozkov.

Aby toho nebolo málo, svojich najbližších sa dočkal i Milan Vysokai, ktorého prekvapila milujúca priateľka, bratranec a najlepší kamarát. Statný muž neskrýval radosť ani dojatie a za svojou partnerkou utekal, čo mu nohy stačili. Celú epizódu plnú emócii si môžete pozrieť už dnes večer na Markíze.

Zdroj: Markiza.sk