Nie každý sa narodil ako matematický génius. Dospelákom, ktorí už nechodia do školy, však často robí problém aj malá násobilka. Diváci pondelkovej epizódy Bez servítky iba čumeli na to, ako sa exfarmárky trápia s jednoduchými počtami.

Aktuálny týždeň odštartoval v Bez servítky naozaj v humornom duchu. Hostiteľka Karin Hegedüs Dvořáková, ktorú určite viacerí poznajú z 10. série reality šou Farma, sa divákom postala o (ne)podarené matematické okienko, v čom jej sekundovala kamarátka, ďalšia exfarmárka Dada Urbanová.

Čiernovlasá influencerka síce priznala, že jej matematika nejde, no nikto zrejme nečakal, že na tom bude až tak zle. ,,Ja neviem, koľko je 5 plus 5, nie to nejaké dekagramy,” uviedla Karin, načo na seba nabonzovala aj to, že neovláda ani malú násobilku. ,,6×6, to je ľahké,” dala súťažiacej vypočítať pomocníčka. Tá jej však pri odpovedi 26 pritakala, že uhádla správne. Ďalej sa dievčatá potrápili pri 2 dcl oleja, ktoré mali ísť do cesta. Taktiež najprv netušili, koľko to vlastne je.

Ema sa priznala: Pre toto natáčanie Bez servítky takmer nezvládla

TV JOJ na svojich sociálnych sieťach zverejnila video, pri ktorom sa nazbieralo už viac ako 2000 komentárov. Ako iste tušíte, komplimenty to zrovna nie sú. ,,Juhu, poďme sa hrať, ktorá sme sprostejšia a ukážeme to celému svetu, nech sú na nás rodičia hrdí,” nešetrila dievčatá Gabriela. ,,Tak to je už ale moc,” zasmial sa Jaroslav. ,,Ne-ve-rím, že takéto niečo existuje! Je toto možné??? A poukazujeme na “osady”!! znie ďalšia šokovaná reakcia. Ak ste konverzáciu Karin a Dady nevideli, môžete to teraz napraviť.

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – televízia Joj, Instagram/tvjoj