Niekdajší moderátor Markízy Dag Palovič mal začiatkom augusta ťažkú nehodu, po ktorej skončil v nemocnici. 47-ročnej známej tvári napokon museli amputovať jednu nohu, no Dag sa ani po tejto náročnej situácii nevzdáva. Prehovoril o tom, aké má plány do budúcna.

Bývalý moderátor televízie Markíza Dag Palovič, ktorý sa presadil v živote vo viacerých oblastiach, sa už istú dobu venuje práci s energiami a učeniu jogy, pričom dosiahol certifikát priamo z Indie. Vydal aj vlastnú knihu s názvom Otvor oči, v ktorej hovorí o nastavení mysle a živote.

Pred mesiacom sa mu však opäť prevrátil život naruby. 47-ročný exmoderátor sa stal totiž začiatkom augusta obeťou nehody, keď jazdil na motorke cez okres Levice. Po náraze auta zozadu skončil v nitrianskej nemocnici s ťažkými zraneniami. Dva týždne strávil v umelom spánku a päť týždňov na áre. Aktuálne sa podľa informácií Plusky nachádza na jednotke intenzívnej starostlivosti.

O svojom stave po amputácii nohy prehovoril s neobvyklým optimizmom: „Mal som zlomený hrudný stavec, operované rameno, krvácanie do mozgu a mám amputovanú ľavú nohu nad kolenom… Do normálneho života sa vrátim v decembri alebo januári,“ vyhlásil Dag, ktorého čaká i rehabilitácia v Kováčovej. Z jeho rýchleho zlepšenia stavu je v šoku aj samotná lekárka, ktorá sa s podobným prístupom nestretla za 27 rokov svojej praxe. Učiteľ jogy však už priamo z lôžka začína plánovať nastávajúce pracovné povinnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: IG/dagpalovic, YT/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina