Lucie Bílá (51) zapĺňa titulné stránky nielen kvôli svojmu vyťaženému koncertnému kalendáru, ale momentálne je na pretrase aj jej čerstvý rozchod s mladým Radekom Filipim (34), s ktorým sú ale naďalej v pracovnom kontakte. Radek už ale, zdá sa, vyšiel opäť na lov.

Lucia Bílá len nedávno prekvapila informáciou o tom, že s Radekom už netvoria pár. Na sociálnej sieti dokonca zverejnila dôvody, ktoré majú stáť za rozpadom ich vzťahu. Ako to už v tejto brandži býva, za všetkým je Luckina láska k práci, ktorá podľa jej slov často zvíťazí aj nad citovými záležitosťami. Radek ale naďalej ostáva pracovať v jej tíme ako road manager a speváčka si jeho spoľahlivosť nevie vynachváliť.

Radek ale po rozchode rozhodne nestráca čas a už sa vydal na lov prostredníctvom sociálnej siete. Český denník Sedmička našiel totiž slečnu, ktorej sa ozval mladý muž sám od seba: “Prekvapilo ma to, ale okrem toho, že je Radek pekný, je naozaj tiež veľmi milý. Evidentne mu chýba žena,” prezradila mladá slečna. Uvidíme, koho si nakoniec vo vodách mimo šoubiznisu nájde.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz | Foto: Facebook