Po vypnutí kamier v reality šou Farma sa viacerí súťažiaci zamerali na svoj zovňajšok, pričom na sociálnych sieťach denne dávkujú fanúšikom množstvo nových príspevkov. Jedným z tých, čo po ukončení relácie výrazne zmenili svoj imidž, je aj neprehliadnuteľný Peter Matejka.

Prostredníctvom reality šou Farma spoznali Slováci v aktuálnom ročníku 21 nových priebojných súťažiacich. Medzi najvýraznejšie osobnosti jednoznačne patril aj 37-ročný vodič a futbalista Peter, ktorý sa na obrazovkách síce neohrial dlho, no o to intenzívnejší bol jeho výkon. Rodák z Nemšovej zaujal nielen farmárov, ale aj divákov osobitým štýlom, kedy na jeho blond vlasoch nikdy nechýbala šiltovka, tvár mu zakrývala hustá brada a výnimkou neboli ani nalakované nechty.

Teraz však Peter prešiel výraznou premenou, pričom sa z neho stal doslova nový muž! “Veľká premena, čo na to poviete?” opýtal sa na sociálnej sieti fanúšikov, ktorí ho okamžite zasypali chválou. Ako dodal, k zásadnej zmene výzoru sa odhodlal v rámci natáčania relácie Život po Farme, dostupnej na platforme Voyo. Okrem exfarmára však prešla výraznou zmenou aj Luna, ktorá si nechala odstrániť dredy a podstúpila predĺženie vlasov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/peterfarma13, farma.markiza, farma.markiza.sk