Reality šou Farma 11 je plná kontrastov a kým v jeden moment si súťažiaci medzi sebou chodia do postelí, v ten druhý si skáču do vlasov. Tentokrát sa o vypätú situáciu postaral autoritatívny Matej, ktorý bez servítky povedal farmárke zo svojho tímu to, čo si o nej v skutočnosti myslí bez akejkoľvek servítky pred ústami.

Napätie na farmárskom statku by sa dalo doslova krájať. Uplynulý pondelok odvysielala televízia Markíza ďalšiu časť úspešnej reality šou, kde po dueli prebehla bujará párty. Aktérmi bezhlavého besnenia boli pre tentokrát plachý Gabo, Romana, Kristi a Rado, pričom noc v chatke farmára týždňa dopadla viac než pikantne. Kameňom úrazu celej akcie, kde alkohol tiekol doslova potokom, sa stala 24-ročná Romana Košťálová. Po vytriezvení jej dali kolegovia pocítiť, že to v noci trochu prehnala, čo priznala aj tesne po prebudení.

Celú situáciu sa však rozhodol vziať do rúk farmár Matej, ktorý už od príchodu Evelyn pôsobil napäto. S vážnym výrazom tváre sa napokon prihlásil o slovo a mladej čašníčke bez servítky povedal, čo si o nej myslí. Ostatní súťažiaci z východu i západu sa zmohli len na tiché pozeranie pred seba či do stola, pričom do autoritatívneho preslovu nahnevaného lifestyle coucha sa spočiatku neodvážila vstúpiť ani samotná moderátorka. Aj keď bol v televízii odvysielaný len kratší zostrih z celého stretnutia, Markíza napokon zverejnila nezostrihanú verziu v plnom znení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

[poll id=”156″]

Zdroj: Markiza | Foto: IG/farma.markiza