Miroslava Fabušová pracovala ako modelka a influencerka až do okamihu, keď v októbri 2021 nasadla do limuzíny svojho kamaráta Borisa Kollára. Odvtedy sa jej život výrazne zmenil. Pred niekoľkými dňami prezradila, aký je jej vzťah s predsedom parlamentu dnes.

Bývalá misska sa odvtedy zúčastnila natáčania obľúbenej relácie o varení Bez servítky, no prešla si aj veľmi nepríjemnými situáciami. Miroslavu Fabušovú, ktorá vyzerala pred plastikami celkom inak, trápia zdravotné problémy, no namerali jej aj alkohol pri sedení za volantom. V nedávnom rozhovore priznala taktiež to, že sa jej nedarí v pracovnej oblasti.

Za všetkým má byť zmazanie jej konta na Instagrame: „Áno, je to pravda. Prišla som o všetky kontakty, ktoré som tam mala. Na niektoré spolupráce som nestihla ani odpísať. Urobila som si nový profil, ale kým tí ľudia zistia, že kde sa stratila Fabušová, tak to bude trvať,“ uviedla pre Život.

Na rovinu priznala, že zrušením viacerých spoluprác cez sociálnu sieť hrozia 39-ročnej modelke aj finančné problémy. Svojho kamaráta Borisa Kollára však kvôli pomoci s peniazmi kontaktovať nemieni. Prekvapivo odvetila, že s predsedom parlamentu už nie sú v kontakte: „Číslo na neho mám, ale sme zablokovaní. Tak sme sa rozhodli… Nechcem to rozoberať,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: zivot.pluska.sk │ Foto: TV JOJ/Bez servítky, Televízia Markíza