Reality show Farma má za sebou už 15. ročník a stále má množstvo fanúšikov. Avšak zdá sa, že ich nie je až toľko, ako si na Markíze mysleli alebo v koľko verili. Vyvrcholenie 15. ročníka totižto prehralo podľa odhadov s reláciou z prvého kanála RTVS.

Jednotka zvádzala v nedeľný večer divácky súboj v situácii, keď Markíza finišovala s Farmou.

RTVS stavila na vianočný špeciál Pečie celé Slovensko. Tretiu sériu skončila pred týždňom a rozhodla sa zaradiť tretí rok po sebe špeciálne vydanie. Tradične stavila na známe televízne tváre.

Diváci tento počin ocenili. „V nedeľu večer ponúkla RTVS divákom vianočný špeciál 3. série divácky obľúbenej šou Pečie celé Slovensko. Reláciu nenechalo ujsť až 443.000 ľudí pri trhovom podiele 20,7 % v cieľovej skupine 12+ a relácia sa stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa,“ informoval Aktuality.sk Filip Púchovský z PR stanice.

Farmu si podľa rovnakého zdroja pozrelo “iba”  371-tisíc divákov starších než 12 rokov. Pätnásta séria Farmy dosiahla na Markíze v rámci finálových prenosov údajne najhorší rating od začiatku vysielania tejto reality šou.

Diváci reality šou Farma zúria ako nikdy: Toto je svinstvo!

Zdroj: Aktuality.sk | Foto: IG/farma.markiza