V uplynulých hodinách spoznali diváci tanečnej šou Let’s Dance nového kráľa a kráľovnú tanečného parketu, ktorými sa stali herec Ján Koleník s Vandou Polákovou. V prvom kole sa hýbali súťažné páry v rytmoch, ktoré im vybrala porota, druhý tanec si zopakovali podľa vlastného výberu z uplynulých kôl, kým tretím predstavením vyrazili všetci tanečníci divákom dych.

Finále tanečnej šou Let’s Dance sa nieslo vo veľkom štýle, pričom posledné tri páry predviedli na parkete skutočne famózne predstavenia. Každé súťažné číslo si v Inchebe vyslúžilo standing ovation, avšak divákov i porotu najviac zaujalo posledné súťažné kolo. V ňom mohli všetky páry predviesť freestyle, a kým Adam Bardy s Dominikou Roškovou preniesli na parket boj proti aktuálnej situácii v Európe, Ján Koleník si podmanil publikum jedinečným vystúpením.

Tesne predtým, ako začal tancovať, sa totiž postavil za mikrofón a spolu s kapelou Fragile zaspieval legendárnu skladbu Milovanie v daždi od Richarda Müllera. Veľkolepé číslo napokon predviedla aj Zuzana Kubovčíková Šebová, ktorá sa po boku Viléma Šíra premenila na ikonickú Beyoncé, pričom svojou šou i nádherným kostýmom vyrazila všetkým prítomným dych.

Vystúpenia z finále Let’s Dance si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/letsdance.markiza