Len nedávno zarmútila fanúšikov aj tvorcov seriálu Beverly Hills 902 10 smutná správa o úmrtí známej herečky, ktorá upadla do kómy. Najnovšie však priaznivcom hitu 90. rokov ostali opäť len oči pre plač. Na druhý svet totiž odišla známa a obľúbená postava.

Vo veku 85 rokov zomrel americký herec Joe E. Tata. Umelec sa do povedomia divákov a fanúšikov seriálu Beverly Hills 902 10 zapísal postavou majiteľa bistra Peach Pit, Nata. Celkovo si zahral až v 238 epizódach obľúbeného tínedžerského hitu.

Ako informuje CNN, smutnú správu priniesla vo štvrtok jeho dcéra Kelly Tata. “Som zničená z oznámenia, že môj otec Joe E. Tata zomrel v pokoji minulú noc. Moj ocko a ja sme nesmierne vďační za všetku lásku a podporu rodiny, priateľov a fanúšikov,” uviedla.

Presná príčina úmrtia herca nebola oficiálne zverejnená, no vedelo sa, že trpí Alzheimerovou chorobou, ktorú mu diagnostikovali lekári v roku 2018. Okrem seriálu Beverly Hills účinkoval aj v televíznej sérii Batman, Lost in Space, The Outer Limits či Mystery Girls. Ako dodala zarmútená dcéra, Joe Tata vystupoval ako milujúci otec nielen pre deti v Beverly Hills, ale aj v skutočnom živote.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

https://twitter.com/celisemccarthy/status/1562940846248325121

Zdroj: cnn.com │ Foto: FB/Beverly Hills 90210, Twitter