Len pred niekoľkými dňami zaskočila verejnosť správa o tom, že herečka Anne Heche zomrela a už je tu ďalšia tragédia. Známa hviezda, ktorá sa preslávila aj v seriáli Beverly Hills 902 10, už nie je medzi nami. Len začiatkom mesiaca pritom bola prijatá v nemocnici.

Známa herečka Denise Dowse zomrela vo veku 64 rokov. Umelkyňa sa do povedomia fanúšikov zapísala aj účinkovaním v seriáli Beverly Hills 902 10. Denise odišla nečakane napriek tomu, že všetci verili v jej skoré vyzdravenie. Herečka bola po meningitíde, teda zápale mozgových blán, hospitalizovaná v nemocnici ešte začiatkom augusta.

Po náleze meningitídy však upadla do kómy a jej sestra prosila len pred pár dňami fanúšikov o modlitby za herečkino uzdravenie. 64-ročná hviezda, ktorá sa objavila v mnohých filmoch i seriáloch, však, bohužiaľ, svoj boj prehrala.

Smutnú správu priniesla verejnosti jej sestra prostredníctvom sociálnej siete: “S veľmi ťažkým srdcom všetkým oznamujem, že moja sestra Denise Dowse odišla, aby sa stretla s našou rodinou vo večnom živote. Denise Yvonne Dowse bola tou najúžasnejšou sestrou, dokonalou, vynikajúcou herečkou, mentorkou a režisérkou. Bola mojou najlepšou priateľkou a posledným členom rodiny,” napísala. Na tragickú novinu zareagoval aj kolega z Beverly Hills 902 10 Ian Ziering či Jenny Garth.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: nbcnews.com │ Foto: Twitter, YT/Lady You Shot Me