Ján Koleník je už dlhé roky jedným z najžiadanejších hercov domáceho šoubiznisu, pričom v poslednom období je skutočne na roztrhanie. Aj keď by sa mohlo zdať, že fešák s podmanivým hlasom je len výborným hercom, opak je pravdou a pred televíznymi kamerami ukázal aj ďalší talent!

42-ročný rodák z Banskej Bystrice bol v uplynulých rokoch súčasťou viacerých úspešných projektov, pričom skutočný ošiaľ vyvolal až účasťou v tanečnej šou Let’s Dance. Ján Koleník tu ukázal, že je nielen výborným hercom, ale rytmus a tanec má doslova v krvi. Aktuálny kráľ tanečného parketu si však do finále šetril aj ďalšiu schopnosť, ktorou predovšetkým diváčkam pri televíznych obrazovkách absolútne vyrazil dych.

Na Markíze totiž s kapelou Fragile zaspieval legendárny hit Richarda Müllera Milovanie v daždi v rámci čísla “freestyle”, ktoré sa stretlo s mimoriadne pozitívnou odozvou. Aktuálne acapella zverejnila na sociálnych sieťach nečakané video, ktoré bolo nakrútené tesne pred finále tanečnej šou. “Milovanie v daždi a spievanie v šatni tesne pred finále Let’s Dance s Jánom Koleníkom. Ďakujeme, Janko, za skvelú spoluprácu a za tvoju neskutočnú energiu,” napísali hudobníci k záznamu, ktorý momentálne valcuje Facebook aj Instagram.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/fragile__official