Brad Pitt a Jennifer Aniston vyvolávajú v posledných mesiacoch obrovský rozruch, kdekoľvek sa zjavia. Známi ako aj médiá majú neutíchajúce podozrenie, že dvojica si k sebe po tom všetkom opäť našla cestu. Takéto zábery vznikli v zákulisí na akcii SAG!

Brad a Jenn patrili kedysi k miláčikom Hollywoodu, no po 5 spoločných rokoch sa ich cesty v roku 2005 rozišli a herec skončil v náručí Angeliny. Po rozvodovej vojne si ale niekdajší párik nachádza k sebe opäť cestu a podľa viacerých zdrojov z ich okolia sa z nich stali blízki priatelia.

Mnohí však dúfajú, že neostane len pri kamarátstve a sympatická dvojka to dá znovu dokopy. Fanúšikovia začali šalieť po odovzdávaní filmových cien Screen Actors Guild Awards (SAG), ktoré sa konali v Kalifornii. Sošku si okrem iných prevzal aj samotný Brad a Jennifer, ktorí sa stretli aj v zákulisí.

Padali pritom úprimné úsmevy, letmé dotyky a energia medzi dvojicou bola viac ako pozitívna. Kamerám sa dokonca podarilo zachytiť video, na ktorom Brad v zákulisí pozoruje cez obrazovku Jennino preberanie ceny. No nebolo by úžasné, keby ohlásia veľký návrat?

Zábery zo zákulisia na odovzdávaní cien SAG

Brad sleduje Jenn v zákulisí cez obrazovku

Zdroj: Twitter │ Foto: Twitter, YouTube/Entertainment Tonight, Variety