Reality šou Farma 11 sa blíži do svojho veľkolepého finále a kým sa na televíznych obrazovkách objavujú posledné natočené časti, súťažiaci si už dávno užívajú teplo domova. Ako to však vyzerá na statku dnes?

Nie je žiadnym tajomstvom, že reality šou Farma sa nakrúca s párdňovým predstihom, pričom televízny týždeň farmárov netrvá sedem, ale iba päť dní. Je preto logické, že súťažiaci sú už momentálne v pohodlí svojich domovov, odkiaľ sa už onedlho dostavia na dlho očakávané finále. I keď ešte nie je celkom jasné, kto z východniarov a západniarov okúsi adrenalín súboja o výhru vo výške 75 000 €, jedno je isté. Diváci sa už počas najbližších dní dozvedia, kto zo šestice posledných farmárov postúpi do TOP trojky.

Momentálne ostali v hre o mimoriadne lákavú cenu Baška, Gabo, Kika, Nikča, Rado a Romana. Ako sa však zdá, napriek skutočnosti, že jedenásta séria Farmy mala byť turistická, dnes po nej niet ani stopy. Do redakcie sa nám totiž ozval čitateľ s autentickými zábermi zo statku, ktorý dnes doslova zýva prázdnotou. Okrem súťažiacich odtiaľ totiž zmizli aj zvieratá, dom farmára týždňa, krčma, kaplnka či hvezdáreň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Funmagazin | Video: YouTube