Na Farme 12 sa to pomaly začína meniť na večernú šou a zo záberov, ktoré sa dostali ne verejnosť je zrejmé, že tvorcovia relácie poriadne pritvrdili. A to až do takej miery, že vášnivým súťažiacim poslali prostredníctvom Evelyn nečakaný darček.

Farma 12 je už od svojho začiatku bohatá na pikantné situácie a vášnivé scénky. Romantickú a horúcu noc už pritom za sebou majú dve dvojice, pričom jednou z nich bola Rebeka a Erik, kým pod ďalšou perinou si užívala Nikol a Heňo. Práve táto dvojka vo svojich vzájomnych sympatiách a večerných radovánkach pokračuje aj naďalej.

Zábery z kamier jasne odhalili, že párik si pravidelne spríjemňuje ťažký a osamelý pobyt na statku. A zrejme nebudú jediní, keďže aj ďalší účastníci už pokukujú po dievčatách z reality šou. Všetko navyše zaklincovala Evelyn, ktorá farmárom doniesla nečakaný darček.

Ten si rozbalili vypadnutí obyvatelia Chalúpky, ktorí dostali záchvat smiechu. Rozčarovaná Maja totiž podala chlapcom pribalené kondómy. Ako sa ale zdá, tie by sa zišli najmä žiadostivým obyvateľom Farmy. Žeby nabudúce?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza