Farma 12 sa stala aj po druhýkrát svedkom intímností v posteli. Pod perinou skončil pritom známy párik, ktorý sa od seba nevedel odtrhnúť ani tento raz. Zdá sa ale, že veci sa začínajú diať aj v Chalúpke, kde žije zatiaľ trojica súťažiacich mimo farmárskeho statku.

Na Farme 12 je po skončení duelu opäť horúco. Nika, ktorá sa víťazne vrátila na statok, prežila príjemný večer po boku Heňa. A hoci mal farmár veľa rečí o tom, ako svoju vášnivú noc s výraznou Bratislavčankou oľutoval, vyzerá to tak, že ho to k 32-ročnej Nikol predsa len ťahá.

Dvojica, ktorá sa nedávno oddávala orgiám vedľa ďalšieho páriku, si tak znova užila intímnosti pod perinou. No Rebeka, ktorá nedávno vyzradila svoje tajomstvo, zas priznala so slzami v očiach, že jej vzťah tam vonku nie je zrejme práve ideálny. Zo slov, ktoré povedala pred kamerou je jasné, že prežíva v partnerstve s neznámym mužom krízu.

Ako sa ale ukáže, aj vypadnutý Michal, ktorý čaká na svoju príležitosť v Chalúpke, už začína pociťovať nedostatok ženskej nehy. Po príchode Márie, ktorá vypadla v poslednom dueli s Nikol, sa začnú diať veci aj v tejto posteli. Tmavovláska prizná, že sa k nej Michal túlil o čosi viac, ako sa “patrí”. Ako sa skončí jeho pokus o objatie, sa dozviete už v pondelok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza