Na Farme došlo snáď po prvýkrát k nežným prejavom medzi dvoma mužmi. Lukáš Stanislav a Mário Rigó skončili hneď v prvú spoločnú noc v Chalúpke „spolu“, pričom pri zaspávaní v jednej posteli nechýbali nežné dotyky. Lukáš teraz vysvetľuje, aká je pravda.

Farma sa pred niekoľkými dňami stala svedkom nečakaného zblíženia. Vypadnutý Mário sa dostal do Chalúpky k ostatným trom farmárom, ktorí čakajú na svoj návrat na Farmu. Ihneď v prvý večer si ale vyznali sympatie spolu s Lukášom, s ktorým napokon zaspali v tesnej blízkosti na jednej posteli.

Kamerám neušli ani jemné dotyky rúk a túlenie sa dvoch mužov. K dvojke sa ale donieslo, že sú vnímaní ako homose*uálny pár, a tak sa rozhodli spolu s Majou prísť na statok ruka v ruke ako trojica a predstierať zásnuby. Lukáš navyše prehovoril o svojich citoch k Máriovi.

Rečiam o tom, že s farmárom tvoria pár a k niečomu medzi nimi došlo, sa smeje: „Mário ležal vedľa mna, a tak to bolo celé brané, že neviem, či kvázi niečo medzi sebou nemáme,“ začína vysvetľovanie. „Pričom to je totálny dríst, že, „som na ženy„,“ dodal Lukáš s úvodzovkami. Práve tie mnohí diváci nepochopili a jeho slová si tak naďalej vysvetľujú po svojom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YouTube/Televízia Markíza