Jeden z Farmárov všetkých na statku doslova šokoval, keď sa rozhodol napísať nečakaný list. Ten totiž neadresoval blízkym ani rodine, ale priamo riaditeľovi televízie Markíza Matthiasovi Settelemu. Šéf modro-žltej televízie okamžite zareagoval.

Farmári dostali posledne za úlohu napísať list, a to komukoľvek uznajú za vhodné. Vlado Nikolayev, ktorý len nedávno prekvapil otvorenými slovami o chystanom rozvode s manželkou, však všetkých na statku poriadne šokoval. Svoje slová totiž neadresoval rodine ani blízkym, ale rovno riaditeľovi televízie Markíza, ktorá Farmu vysiela.

Matthiasovi Settelemu však farmár nevynadal ani nič nevyčítal, práve naopak. Šéfovi modro-žltej televízie poslal mimoriadne srdečné slová: „Vážený pán Settele, píše vám účastník reality šou Farma 12 Vladislav Nikolayev,“ začal Vlado svoj dopis. Meno riaditeľa vraj rozhodlo o tom, že sa do Farmy definitívne prihlásil. „Priznám sa, že až do okamihu podpísania zmluvy o účasti v televíznej relácii som mal veľké pochyby o správnosti môjho rozhodnutia, ale keď som uvidel vaše meno na poslednej strane dokumentu, bolo mi jasné, že nič zlé mi nehrozí! Osobne pre mňa ste vzorom fair play a garantom slobody slova a prejavu,“ vyznal sa podľa Plusky.

Na slová nadšeného farmára už zareagoval aj samotný Settele: „Rád by som poďakoval Vladislavovi za veľmi milý a pekný list. Gratulujem mu, že obstál v tvrdej, ale spravodlivej konkurencii, a želám mu veľa šťastia v ďalšom účinkovaní na Farme,“ uviedol. Ďalší z farmárov Heňo so smiechom prezradil, že Vlado chcel prvý list adresovať dokonca prezidentke Zuzane Čaputovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/Televízia Markíza