Reality šou Farma 12 sa pomaly, ale isto blíži do finále, pričom na statku aktuálne bojuje o výhru vo výške 75 000 € posledných deväť Slovákov. Práve tí dostali tento týždeň od hospodára Martina nevšednú úlohu, a to nafotiť snímky do nového kalendára.

Kým sa uplynulé série reality šou Farma zapodievali predovšetkým prácou okolo zvierat či statku ako takého, tentokrát súťažiaci majú možnosť prejaviť aj svoju kreatívu. Okrem vytvorenia loga, maľovania stien, ale aj tvorby videa dostali farmári za úlohu nafotiť snímky, ktorými budú prezentovať ich pohľad na farmársky život.

Tie by sa následne mali objaviť v kalendári pre rok 2021 a dedinčania s mešťanmi tak budú musieť vybrať dvanásť najlepších záberov. Ako je zrejmé z videa, ktoré zverejnila TV Markíza, za objektívom sa vystriedali všetci súťažiaci, pričom vytvorili i zopár zaujímavých snímok. Kým Erik so Sárou našli svoje miesto pri medvedíkoch čistotných, pri ktorých sa najskôr mienila nechať zvečniť urazená Katarína, tej sa napokon ušla krava Malina. Čo poviete, zavesili by ste si farmársky kalendár na stenu aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, streamable.com | Foto: IG/farma.markiza