Vzťahy na Farme boli doslova vyostrené. V poslednej fáze sa už niektorí nemohli ani cítiť. Avšak po finále sa všetko napravilo. Farmári si sadli za jeden stôl, kde si vyrozprávali veci, ktoré ich ťažili na srdci. Jeden z partie však spoločnú seansu odignoroval.

Po finále 15. série Farmy všetko napätie opadlo. Farmári na čele s víťazkou Luciou sa spolu presunuli na afterparty, kde odzneli skutočne nečakané slová. ,,Ďakujem všetkým, že, teda neviem, či ste mi všetci odpustili za niektoré chyby a prehrešky, ktoré som tam vykonala. Ak ste neodpustili, ja to tiež chápem. Ešte raz sa týmto ospravedlňujem všetkým, že som spôsobila, čo som spôsobila. A že som mnohých sklamala. Odnášam si to,” prehovorila ku exkolegom počas prípitku Lucka.

Ako uviedla, zo statku si odnáša na každého iba pekné spomienky. ,,Dúfam, že sa spolu ešte niekedy takto zídeme,” ukončila svoj úprimný príhovor. Ten ostatní naozaj ocenili.

Farma 15: Sledovali ste finále pozorne? Otestujte sa v kvíze!

,,Reakcia bola na moje prekvapenie veľmi príjemná. A to mi vlastne vzalo tú ťažobu na duši, ktorú som dlho mala. Momentálne sa bavíme, akoby sme začínali Farmu odznova. Je to veľmi pekné. A ja asi konečne začnem spávať,” prekvapila dojatá Lucka so slzami v očiach. Kto si však jej slová nevypočul, bola jej bývalá parťáčka Mirka. Tá sa totiž spoločného stretnutia nezúčastnila.

lucia

,,Ja chápem, že Mirka sa necíti komfortne medzi farmármi, keďže to celé vypálilo tak, ako to vypálilo,” reagovala na Mirkinu absenciu Lucia. Azra sa nechala počuť, že jej je z toho zle. Pridal sa k nej Denis, podľa ktorého ide blondínke iba o peniaze. ,,Prisajem sa a hrotím jednu vec. Vypočítavosť. Tam nie je nič úprimné, ja to tam necítim,” uviedol, načo Lucia šokujúca pritakávala hlavou.

Zdroj/Foto: Voyo/Život po Farme