Reality šou Farma 10 je neustále plná prekvapení, pričom jedna nečakaná situácia strieda druhú. V posledných epizódach boli diváci predovšetkým svedkami neustálych hádok a konfliktov, no ako sa zdá, aj nad statkom konečne vyšlo slnko!

Markizácka reality šou Farma 10 privítala vo svojich bránach celebrity aj “obyčajných” ľudí, ktorí si k sebe nie a nie nájsť cestu. Neustále konflikty medzi chudobnými a bohatými vyvrcholili len nedávno, kedy sa mladý Nitrančan Juraj Solčanský rozhodol naložiť osobnostiam zo sveta šoubiznisu “satirickým rapom”.

Keď však ide o peniaze a odmeny, aj zdanlivo rozhádaní súťažiaci dokážu spojiť svoje sily a bojovať za výhody spoločne. Tentokrát sa všetci postavili pred hospodára Martina pod taktovkou Roba Miklu, ktorý napísal pre reality šou jednoduchú skladbu o Farme. Väčšina prítomných ju odspievala s úsmevom na tvári, pričom mimoriadne vynikal silný a nadšený hlas fitnesáka Martina Šmahela. Čo tam potom, že občas netrafil tón, prvoradá je radosť a nadšenie, no nie?

Čo hovoríte na novú farmársku hymnu vy?

https://www.youtube.com/watch?v=pj3bl2fOyMc

Zdroj: Markíza.sk | Video|Foto: YouTube